Amen, Alleluja, wespół zaśpiewajmy,
Panu nam danemu cześć, chwałę dawajmy,
a po życia zgonie pozwól, Jezu śpiewać
w niebieskim Syjonie.
Niech wspólny śpiew kolęd rozbrzmiewający w Waszych domach wnosi także do serc pokój, miłość i radość.
Niech Chrystus, przy którego narodzeniu zastępy aniołów wyśpiewywały pieśń chwały, obdarza Was swoimi łaskami, a po trudach codzienności pozwoli nam wszystkim w radości śpiewać w Niebieskim Syjonie.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
kantorzy Scholi Cantorum Beati Vladislai


