W liturgii rozbrzmiewa wciąż śpiew Bożych dzieci, wyrażający ich radość z odkupienia. Kościół zachęca nas do niesienia tej Dobrej Nowiny aż po krańce ziemi. V Niedziela po Wielkanocy przypomina także o zbliżającym się Wniebowstąpieniu.
Alleluja. Wyszedłem od Ojca i przyszedłem na świat, znowu opuszczam świat i idę do Ojca, alleluja.
14 maja zaśpiewamy Mszę o 8:00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
- Salve festa dies & Przez Twoje święte zmartwychpowstanie;
- IN. Vocem iucunditatis;
- Kyrie I
- Gloria I
- Alleluia V. Surrexit Christus;
- Alleluia V. Exivi a Patre;
- Credo VII;
- OF. Benedicite gentes;
- Sanctus I;
- Agnus Dei I;
- CO. Cantate Domino;
- Chrystus Pan zmartwychwstał;
- Zwycięzca śmierci;
- ANT. Regina caeli (t. simplex)
- Wesel się Królowo miła.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Państwa wsparcie stanowi także wyraz wdzięczności dla muzyków za posługę w święta Wielkanocne. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

