Bóg w swoim świętym mieszkaniu. Bóg wprowadza samotnych do domu. On lud swój potęgą i siłą obdarza
Introit VIII Niedzieli “Deus in loco” – XI po Zielonych Świątkach
W niedzielę 4 sierpnia zaśpiewamy Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
- IN. Deus in loco;
- Kyrie XI (Orbis Factor);
- Gloria XI;
- GR. In Deo speravit;
- Alleluia V. Exsultate;
- Credo IV;
- OF. Exaltabo te;
- Sanctus XI;
- Agnus Dei XI;
- CO. Honora Dominum;
- Twoja cześć chwała;
- Czego chcesz od nas Panie;
- ANT. Sub tuum praesidium;
- Królowej anielskiej śpiewajmy;
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

