4 sierpnia – XI Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

Bóg w swoim świętym mieszkaniu. Bóg wprowadza samotnych do domu. On lud swój potęgą i siłą obdarza

Introit VIII Niedzieli “Deus in loco” – XI po Zielonych Świątkach

W niedzielę 4 sierpnia zaśpiewamy Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.

  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
  • IN. Deus in loco;
  • Kyrie XI (Orbis Factor);
  • Gloria XI;
  • GR. In Deo speravit;
  • Alleluia V. Exsultate;
  • Credo IV;
  • OF. Exaltabo te;
  • Sanctus XI;
  • Agnus Dei XI;
  • CO. Honora Dominum;
  • Twoja cześć chwała;
  • Czego chcesz od nas Panie;
  • ANT. Sub tuum praesidium;
  • Królowej anielskiej śpiewajmy;

Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl: