26 maja, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zaśpiewamy Mszę Świętą (VOM) o godz. 18:00 w kościele sióstr Wizytek w Warszawie. Msza zostanie poprzedzona procesją wewnątrz kościoła według zwyczaju polskiego.
26 maja, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zaśpiewamy Mszę Świętą (VOM) o godz. 18:00 w kościele sióstr Wizytek w Warszawie. Msza zostanie poprzedzona procesją wewnątrz kościoła według zwyczaju polskiego.