Pamiętaj o nas, Matko Dziewico, przed obliczem Boga, abyś prosiła o dobra dla nas i aby od nas odwrócił swój gniew.
— offertorium święta NMP Królowej Polski
W niedzielę 3 maja zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja Apostoła i św. Alberta Chmielowskiego przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- IN. Gaudeamus;
- Kyrie I (Lux et origo);
- Gloria I;
- Alleluia ℣. Tota formosa;
- Alleluia ℣. Benedixit te;
- Credo VII;
- OF. Recordare;
- Sanctus I;
- Agnus Dei I;
- CO. Regina mundi;
- ANT. Regina caeli (t. simplex).
Pieśni:
- Z dawna Polski tyś królową;
- Chwalcie łąki umajone;
- Wesel się Królowo miła.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

