W niedzielę, 15 maja, jak co miesiąc zaśpiewamy Mszę świętą (NOM) w kościele Dzieciątka Jezus na warszawskim Żoliborzu (ul. Czarnieckiego 15). Podczas Liturgii wykonamy własny śpiew liturgii rzymskiej – chorał gregoriański oraz tradycyjne pieśni wielkanocne i maryjne.
- Dziś Chrystus, Król wiecznej chwały (mel. zespołu Jerycho)
- IN. Cantate Domino
- ANT. Vidi aquam
- Gloria VIII
- AL. Christus resurgens
- Otrzyjcie już łzy płaczący
- Sanctus VIII
- Agnus Dei VIII
- CO. Ego sum vitis vera
- Zwycięzca śmierci
- Zdrowaś Maryja (mel. ludowa)
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, gdy zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na naszym profilu w serwisie Patronite.

