Użycz pokoju, o Panie, tym, którzy oczekują pomocy od Ciebie, aby się spełniły obietnice Twoich proroków. Wysłuchaj próśb Swojego sługi oraz Izraela, Twojego ludu.
Introit Niedzieli “Da pacem” – XVIII po Zielonych Świątkach
W niedzielę 22 września zaśpiewamy Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
- IN. Da pacem;
- Kyrie XI (Orbis Factor);
- Gloria XI;
- GR. Laetatus sum;
- Alleluia V. Timebunt gentes;
- Credo IV;
- OF. Sanctificavit Moyses;
- Sanctus XI;
- Agnus Dei XI;
- CO. Tollite hostias;
- U drzwi Twoich stoję Panie;
- Chwała i dziękczynienie;
- ANT. Sub tuum praesidium;
- Matko najświętsza.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

