22 września – XVIII Niedziela po Zielonych Świątkach

Użycz pokoju, o Panie, tym, którzy oczekują pomocy od Ciebie, aby się spełniły obietnice Twoich proroków. Wysłuchaj próśb Swojego sługi oraz Izraela, Twojego ludu.

Introit Niedzieli “Da pacem” – XVIII po Zielonych Świątkach

W niedzielę 22 września zaśpiewamy Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.

  • IN. Da pacem;
  • Kyrie XI (Orbis Factor);
  • Gloria XI;
  • GR. Laetatus sum;
  • Alleluia V. Timebunt gentes;
  • Credo IV;
  • OF. Sanctificavit Moyses;
  • Sanctus XI;
  • Agnus Dei XI;
  • CO. Tollite hostias;
  • U drzwi Twoich stoję Panie;
  • Chwała i dziękczynienie;
  • ANT. Sub tuum praesidium;
  • Matko najświętsza.

Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl: