W niedzielę, 15 maja, jak co miesiąc zaśpiewamy Mszę świętą (NOM) w kościele Dzieciątka Jezus na warszawskim Żoliborzu (ul. Czarnieckiego 15). Podczas Liturgii wykonamy własny śpiew liturgii rzymskiej – chorał gregoriański oraz tradycyjne pieśni wielkanocne i maryjne.

