Zapraszamy na uroczystą liturgię Wigilii Zesłania Ducha Świętego, którą zaśpiewamy 4 czerwca o godz. 18:00 w kościele ss. Wizytek
Tag: okres wielkanocny
26 maja – Wniebowstąpienie Pańskie
26 maja, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zaśpiewamy Mszę Świętą (VOM) o godz. 18:00 w kościele sióstr Wizytek w Warszawie. Msza zostanie poprzedzona procesją wewnątrz kościoła według zwyczaju polskiego.
22 maja – V niedziela po Wielkanocy
W niedzielę, 22 maja zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
15 maja – Msza śpiewana na Żoliborzu
W niedzielę, 15 maja, jak co miesiąc zaśpiewamy Mszę świętą (NOM) w kościele Dzieciątka Jezus na warszawskim Żoliborzu (ul. Czarnieckiego 15). Podczas Liturgii wykonamy własny śpiew liturgii rzymskiej – chorał gregoriański oraz tradycyjne pieśni wielkanocne i maryjne.
8 maja 2022 – święto św. Stanisława BM (Protexisti)
W niedzielę, 8 maja przypada święto św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, patrona Polski. Zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.

