Introdúxit vos Dóminus in terram fluéntem lac et mel, allelúja: et ut lex Dómini semper sit in ore vestro, allelúja, allelúja.
W Poniedziałek Wielkanocny zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja Apostoła i św. Alberta Chmielowskiego przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Salve festa dies & Przez Twoje święte zmartwychpowstanie;
- IN. Introduxit vos Dominus
- Kyrie I (Lux et origo)
- Gloria I
- GR. Haec est dies V. Dicat nunc Israel.
- AL. Angelus Domini
- SEQ. Victimae Paschali
- Credo VII
- OF. Angelus Domini
- Sanctus I
- Agnus Dei I
- CO. Surrexit Dominus
- Wesoły nam dzień dziś nastał
- ANT. Regina caeli (t. simplex)
- Otrzyjcie już łzy płaczący
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Państwa wsparcie stanowi także wyraz wdzięczności dla muzyków za posługę w święta Wielkanocne. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

