Radujmy się wszyscy w Panu, obchodząc święto ku czci Najświętszej Maryi Dziewicy, z której wniebowzięcia radują się Anieli i wychwalają Syna Bożego.
W święto Wniebowzięcia NMP zaśpiewamy Mszę świętą o 13:30 w kościele ss. Wizytek. Przed Mszą odbędzie się poświęcenie ziół według zwyczaju polskiego.
Repertuar:
- Dzisiaj pozdrawiamy Maryjo Ciebie;
- IN. Signum magnum;
- Kyrie IX (Cum iubilo);
- Gloria IX;
- GR. Audi filia;
- Alleluia V. Assumpta est;
- Credo III;
- OF. Inimicitias;
- Zdrowaś Maryja;
- Sanctus IX;
- Agnus Dei IX;
- CO. Beatam me dicent;
- Uwielbiaj, duszo moja (Magnificat);
- Matko niebieskiego Pana;
- Salve Regina (t. solemnis);
- Z dawna Polski tyś królową.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Wiele udało nam się już osiągnąć dzięki Państwa pomocy. Chcemy dalej współtworzyć i rozwijać społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

