15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP

Radujmy się wszyscy w Panu, obchodząc święto ku czci Najświętszej Maryi Dziewicy, z której wniebowzięcia radują się Anieli i wychwalają Syna Bożego.

W święto Wniebowzięcia NMP zaśpiewamy Mszę świętą o 13:30 w kościele ss. Wizytek. Przed Mszą odbędzie się poświęcenie ziół według zwyczaju polskiego.

Repertuar:

  • Dzisiaj pozdrawiamy Maryjo Ciebie;
  • IN. Signum magnum;
  • Kyrie IX (Cum iubilo);
  • Gloria IX;
  • GR. Audi filia;
  • Alleluia V. Assumpta est;
  • Credo III;
  • OF. Inimicitias;
  • Zdrowaś Maryja;
  • Sanctus IX;
  • Agnus Dei IX;
  • CO. Beatam me dicent;
  • Uwielbiaj, duszo moja (Magnificat);
  • Matko niebieskiego Pana;
  • Salve Regina (t. solemnis);
  • Z dawna Polski tyś królową.

Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Wiele udało nam się już osiągnąć dzięki Państwa pomocy. Chcemy dalej współtworzyć i rozwijać społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl: