22 lipca – św. Marii Magdaleny [Góra Kalwaria]

W sobotę 22 lipca zaśpiewamy podczas Mszy solennej z okazji wyjazdu warszawskiego duszpasterstwa Instytutu Dobrego Pasterza do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Msza zostanie odprawiona przy ołtarzu polowym o 10:00.

Repertuar:

  • IN. Me expectaverunt;
  • Kyrie IV;
  • Gloria IV;
  • GR. Dilexisti;
  • Alleluia V. Diffusa est gratia;
  • Credo I;
  • OF. Filiae regum;
  • Sanctus IV;
  • Christum Regem adoremus;
  • Agnus Dei IV;
  • CO. Feci iudicium;
  • Mane prima Sabbati (sequentia de s. Maria Magdalena);
  • U drzwi Twoich stoję Panie;
  • Salve Regina (t. solemnis);
  • Matko niebieskiego Pana.

Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Wiele udało nam się już osiągnąć dzięki Państwa pomocy. Chcemy dalej współtworzyć i rozwijać społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl: