W sobotę 22 lipca zaśpiewamy podczas Mszy solennej z okazji wyjazdu warszawskiego duszpasterstwa Instytutu Dobrego Pasterza do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Msza zostanie odprawiona przy ołtarzu polowym o 10:00.
Repertuar:
- IN. Me expectaverunt;
- Kyrie IV;
- Gloria IV;
- GR. Dilexisti;
- Alleluia V. Diffusa est gratia;
- Credo I;
- OF. Filiae regum;
- Sanctus IV;
- Christum Regem adoremus;
- Agnus Dei IV;
- CO. Feci iudicium;
- Mane prima Sabbati (sequentia de s. Maria Magdalena);
- U drzwi Twoich stoję Panie;
- Salve Regina (t. solemnis);
- Matko niebieskiego Pana.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Wiele udało nam się już osiągnąć dzięki Państwa pomocy. Chcemy dalej współtworzyć i rozwijać społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

