Obrońco nasz, spojrzyj, Boże, i wejrzyj na oblicze Pomazańca swego. Zaiste, lepszy dzień jeden w przedsionkach Twoich, niźli gdzie indziej tysiące.
Introit Niedzieli “Protector” – XIV po Zielonych Świątkach
W niedzielę 25 sierpnia zaśpiewamy Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
- IN. Protector;
- Kyrie XI (Orbis Factor);
- Gloria XI;
- GR. Bonum est;
- Alleluia V. Venite, exsultemus Domino;
- Credo IV;
- OF. Immitet Angelus Domini;
- Sanctus XI;
- Agnus Dei XI;
- CO. Primum querite;
- Zbliżam się w pokorze;
- Chwała i dziękczynienie;
- ANT. Sub tuum praesidium;
- Pod Twoją obronę;
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

