(…)Szukam o Panie Twojego oblicza; oblicza Twego nie kryj przede mną, alleluja, alleluja – słowa introitu Mszy niedzieli przypadającej po Wniebowstąpieniu Pańskim wprowadzają nas w liturgiczną atmosferę tego czasu, wypełnioną tęsknotą za Zmartwychwstałym Zbawicielem.
12 maja zapraszamy na Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
- Salve festa dies & Przez Twoje święte wniebowstąpienie;
- IN. Exaudi, Domine;
- Kyrie I (Lux et origo);
- Gloria I;
- Alleluia V. Regnavit Dominus;
- Alleluia V. Non vos relinquam;
- Credo VII;
- OF. Ascendit Deus;
- Sanctus I;
- Agnus Dei I;
- CO. Pater, cum essem;
- Dziś Chrystus, Król wiecznej chwały;
- Chrystus Pan w niebo wstępuje;
- ANT. Regina caeli (t. simplex)
- Nad wrogiem daj nam zwycięstwo – pieśń do Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy, której święto obchodziliśmy w minionym tygodniu.

