12 maja – Niedziela w Oktawie Wniebowstąpienia

(…)Szukam o Panie Twojego oblicza; oblicza Twego nie kryj przede mną, alleluja, alleluja słowa introitu Mszy niedzieli przypadającej po Wniebowstąpieniu Pańskim wprowadzają nas w liturgiczną atmosferę tego czasu, wypełnioną tęsknotą za Zmartwychwstałym Zbawicielem.

12 maja zapraszamy na Mszę o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.

Repertuar:

  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
  • Salve festa dies & Przez Twoje święte wniebowstąpienie;
  • IN. Exaudi, Domine;
  • Kyrie I (Lux et origo);
  • Gloria I;
  • Alleluia V. Regnavit Dominus;
  • Alleluia V. Non vos relinquam;
  • Credo VII;
  • OF. Ascendit Deus;
  • Sanctus I;
  • Agnus Dei I;
  • CO. Pater, cum essem;
  • Dziś Chrystus, Król wiecznej chwały;
  • Chrystus Pan w niebo wstępuje;
  • ANT. Regina caeli (t. simplex)
  • Nad wrogiem daj nam zwycięstwo – pieśń do Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy, której święto obchodziliśmy w minionym tygodniu.