14 kwietnia – 2 Niedziela po Wielkanocy (Dobrego Pasterza)

Ego sum pastor bonus, allelúja: et cognósco oves meas, et cognóscunt me meæ, allelúja, allelúja.
Ja jestem dobrym pasterzem, alleluja: i znam owce moje, a moje mnie znają, alleluja, alleluja.
– communio.

14 kwietnia zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja Apostoła i św. Alberta Chmielowskiego przy Placu Teatralnym.

Repertuar:

  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
  • Salve festa dies & Przez Twoje święte zmartwychpowstanie;
  • IN. Misericordia Domini;
  • Kyrie I (Lux et origo);
  • Gloria I;
  • Alleluia V. Cognoverunt;
  • Alleluia V. Ego sum;
  • Credo VII;
  • OF. Deus, Deus meus;
  • Sanctus I;
  • Agnus Dei I;
  • CO. Ego sum;
  • Ofiarujmy chwałę w wierze;
  • Otrzyjcie już łzy płaczący;
  • ANT. Regina caeli (t. simplex)
  • Zwycięzca śmierci.

Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl: