Śpiewajcie Panu pieśń nową, alleluja, albowiem Pan uczynił cuda, alleluja… – tymi słowami Kościół zaczyna Mszę w IV niedzielę po Oktawie Paschy. My również, odpowiadając na zaproszenie psalmisty, zaśpiewamy Mszę świętą o 8.00 w kościele św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;
- Salve festa dies & Przez Twoje święte zmartwychpowstanie;
- IN. Cantate Domino;
- Kyrie I (Lux et origo);
- Gloria I;
- Alleluia V. Dextera Dei;
- Alleluia V. Christus resurgens;
- Credo VII;
- OF. Iubilate;
- Sanctus I;
- Agnus Dei I;
- CO. Dum venerit;
- Chrystus zmartwychwstan jest;
- Chrystus Pan zmartwychwstał;
- ANT. Regina caeli (t. simplex)
- O filii et filiae.
- J. S. Bach, Preludium e-moll, BWV 533.
Działamy w ramach Fundacji Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Chcemy współtworzyć społeczność ludzi wrażliwych na tradycję w muzyce sakralnej, liturgii oraz chrześcijańskiej kulturze i sztuce. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo dołączyć do tego grona. Więcej informacji na stronie Wesprzyj nas. Dla ułatwienia mogą Państwo także skorzystać z możliwości płatności błyskawicznej przez pośrednictwo portalu zrzutka.pl:

