W dzień pogrzebu Papieża Benedykta XVI zaśpiewamy Mszę Requiem w jego intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czwartek, 5 stycznia o godz. 6:45 do kościoła św. Andrzeja i św. Alberta przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Tobie Boże wznosim pienia;
- IN. Requiem aeternam;
- Kyrie (Missa pro defunctis);
- GR. Requiem aeternam;
- TR. Absolve;
- SEQ. Dies irae;
- OF. Domine Iesu Christe;
- Sanctus (Missa pro defunctis);
- O vere digna Hostia – motet po podniesieniu
- Agnus Dei (Missa pro defunctis);
- CO. Lux aeterna + Ps. 130 De profundis
- Nieskończona, najśliczniejsza;
- Alma Redemptoris Mater (t. simplex);
- Dobry Jezu, a nasz Panie.
Po Mszy odśpiewamy Laudes z Officium defunctorum. Tych, którzy mają taką możliwość zachęcamy do pozostania i włączania się w modlitwę. Plik z tekstem antyfon i psalmów można pobrać klikając w >link<

Requiem aeternam dona ei, Domine, et lux perpetua luceat ei. Requiescat in pace.

