W Poniedziałek Wielkanocny (18.04.2022) zaśpiewamy Mszę Świętą o godz. 8:00 w kościele św. Andrzeja Apostoła i św. Alberta Chmielowskiego przy Placu Teatralnym.
Repertuar:
- Chrystus Pan zmartwychwstał
- IN. Introduxit vos Dominus
- Kyrie I (Lux et origo)
- Gloria I
- GR. Haec est dies V. Dicat nunc Israel.
- AL. Angelus Domini
- SEQ. Victimae Paschali
- OF. Angelus Domini
- Sanctus I
- Agnus Dei I
- CO. Surrexit Dominus
- Wesoły nam dzień dziś nastał
- ANT. Regina caeli (t. simplex)
- Otrzyjcie już łzy płaczący

